| Nikolaus a întrebat:

Ce se intampla daca exact in ziua testarii nationale de clasa a 8-a sau la bac, se intampla ceva si nu poti sustine examenul. Ai o problema(medicala, a murit cineva, ați prins ideea).

Răspuns Câştigător
| CrissNico a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi mai departe la examen.Mie una mi s-a intamplat asa ceva dar asta nu trebuie sa te afecteze.Acum doi ani am dat examenul de capacitate din clasa a 8a, lunea aveam la romana iar miercurea la mate. Luni in timp ce eu imi dadeam examenul la romana bunica mea a murit, marti a fost inmormatarea iar miercuri eu trebuia sa fiu prezenta la examenul de matematica, a fost o situatie grea si nu o doresc nimanui.Am mers l-am dat si l-am luat asa ca nu trebuie sa te lasi niciodata.
Trebuie sa ti minte ceva ORICE S-AR INTAMPLA IN VIATA NU TREBUIE SA TE LASI DOBORAT.
Deci daca urmeaza sa dai examenul multa bafta! happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica tu cauti un motiv de chiuleala? Exact in acea zi.Bine nu va fi.Pentru tine.Tu ai de pierdut.Nu altcineva.

| Nikolaus explică (pentru darrio2007):

Stii ce? Nici nu vreau sa imi bat capul cu tine. Oameni ca tine nu merita sa trăiască. Chiuleala? Am media 9.76 pe primul semestru. Mi-e si scarba de oameni ca tine care vorbesc fara sa stie despre ce vorbesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nikolaus):

Si tu crezi ca ma afecteaza ce spui tu acum? Bravo tie ca ai asemenea medie.In legatura cu scarba ai grija ce mai mananci. Daca formulai mai bine intrebarea nu dadeai prilej la asemenea raspuns.Succes mai departe!

| LNK a răspuns (pentru Nikolaus):

De ce toti inaintati media aia de parca ar fi sfanta si v-ar reflecta 100% cunostintele? straight face

| Nikolaus explică (pentru LNK):

Nu reflecta in nici un caz tot. Stiu mai mult sau mai putin. Poate la matematica nu merit media 10 in fiecare zi dar nu-s nici de 5 comparativ cu ceilalți colegi.

| LNK a răspuns (pentru Nikolaus):

Bine macar ca esti constient de asta.

| Radu1015 a răspuns:

Incontinuare te duci! E ziua testarii nationale/bacul, nu trebuie sa il ratezi!

| Nikolaus explică (pentru Radu1015):

Stiu asta frate. Nici nu am motive sa il ratez. Doar eram curios, mi-a venit dintr-o data asa in cap.