| roxanne_7691 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cand sunt chemati elevii de la liceul Mihai Eminescu Iasi pentru luarea masurilor pentru uniforme? (fundita)

4 răspunsuri:
| hippiemuslim a răspuns:

Cand se incepe scoala se va stabili ce si cum, doar nu crezi ca te ia de pe acum la masuratoare. Iar la cat de frumoase sunt uniformele, nu vad ce esti asa incantata.

| Cristinaaa a răspuns:

Pai anul trecut am fost chemati tongue si mi-a luat masura in luna iunie si in august au venit ditamai prostiile de uniforme, sacoul era lung ca naiba, fusta scurta, pantaloni scurti, mi-a ramas doar cravata si camasa

| Cristinaaa a răspuns:

Bai eu vad fete care poarta uniforme, dar baieti nu prea

| Alexa_5049 a răspuns:

Daca tot am prins mai multi de la eminescu aici...as avea o intrebare legata de uniforme
chiar se poarta?