| Valentinaldoilea a întrebat:

Salut copii!
Ieri, a fost sfarsitul lumii. Mai traiti?

Răspuns Câştigător
| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

Din fericire, da. Abia astept sa vad cand pica sfarsitul lumii anul viitor!

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Azi, ca in America ora e in urma. laughing)

Poate am murit si suntem in lumea hailalta. thinking

| GoldenZenith a răspuns:

Da sad. Sunt așa dezamăgită.

| Samariteanul a răspuns:

Da,si dupa 2012 am trait si acum si vom mai trai.

| Anonima6789777 a răspuns:

Logic ca da. M-am impacientat cand am citit un articol cu asazisa planeta "nibiru" laughing) dupa am citit raspunsul NASEI infirmand ca nu exista planeta NIBIRU. Lumea se concentreza pe articole false, tampenii! nu pot inteleg prostia unora! Inloc sa se ingrijoreze de atacurile teroriste, razboiul dintre USA SI COREEA DE NORD. Trump sta cu mana ce butonul rosu, nu mai este mult. daca acesta ar incepe jumatate din populatia Terei v-a disparea, datorita rachetelor nucleare. DAR NU VOI VA TEMETI DE CEVA CE NU EXISTA IDIOTILOR! Eu zic sa ne revenim putin si sa ne preocupe niste lucruri cu adevarat grave, reale din pacate.

| Hiperionn a răspuns:

Da,si am trecut peste ala din 2000, din 2010, din 2012, 2014, si asta, poate scapam si anul viitor happy

| mihaelacojoc18 a răspuns:

Trăimhappy, Pe atunci cînd Vanga mai trăia, ea a spus că pe data de 15-17 august2017(data nu o prea cunosc) va fi un cutremur incredibil de mare pe jumătate de globul pământesc)

| cosminandrei32 a răspuns:

Da,suntem fantome care scriu pe TPU rolling on the floor