| AlexKenny a întrebat:

Cred ca ati auzit de cambridge din Romania, care se face pentru a lua diploma ca sa nu dai bacu, sau ca sa te duci in strainatate etc. Voiam sa intreb daca se pot da examenele fara sa faci cursurile lor. Multumesc pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai inteles cam gresit bosslaughing Cu diploma de la ei nu mai dai proba de competenta de limba engleza la bac. dar restul examenului ramane la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Poti doar sa echivalezi la engleza

| AlexKenny explică:

M-ati inteles gresit, nu ma intereseaza faptul ca echivaleaza competentele lingvistice la bac, am zis ca sa va dati seama despre ce vorbesc. Eu as vrea diploma de B2 pentru strainatate, si va intrebam daca pot sa dau examenele pentru diploma fara sa ma duc la ei la cursuri, stie cineva?