| Anonimramantoataviata a întrebat:

Credeti ca am timp sa imi inchei mediile in 3 saptamani la toate materiile? Nu am mai fost la scoala de 3 saptamani si am decis sa ma duc din decembrie, in ultimele saptamani.

Răspuns Câştigător
| Vali215 a răspuns:

Se poate. Ai nevoie de voință. Trebuie să te duci zi de zi și să înveți pentru toate acele teste. Am mai văzut elevi în situația ta care și-au încheiat mediile pe final. Chestia este că s-au ținut de treabă în zilele acelea. Baftă!