| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Credeti ca cu media finala 9, 30 s-ar putea intra la uman la Moisil sau Cosbuc? La real stiu ca nu, dar scopul meu a fost oricum umanul, de la inceput.
Voi ce parere aveti? Oare sunt mai mari mediile anul asta? Oare as putea intra cu 9.30? As vrea stiinte sociale.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem cum sti si nici nu are importanta ce credem noi, importanta o sa fie situatia mediilor de admitere de anul acesta si cati o sa puna liceele respective pe primul loc.
In orice caz este bine sa pui liceul si profilul cel mai dorit pe primul loc iar apoi licee cu acelasi profil si in care s-a intrat anul trecut cu medie mai mica si acestea in ordinea preferintelor tale.