| Noturbusiness a întrebat:

Salut! Credeți că merită să fac și medicina și facultatea de inginerie medicală? Mă gândesc că îmi va fi utilă pe viitor, dar nu știu dacă le-aș putea face simultan.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum să le faci simultan, medicina e foarte grea și solicitantă și singură

| Violleta2022 a răspuns:

Este practic imposibil sa faci 2 faculatati de medicina in acelasi timp!
Nici daca ai fii copilul genius nu ai putea sa comprimi atata materie si sa suprapui atarea cursuri si examene, in acelasi timp.

| johnnny123 a răspuns:

Intrebarea nu este daca merita, ci daca poti.
Asa multe lucruri iti pot fi utile pe viitor, dar nu ai cum sa faci toate facultatile din lume.

Personal nu am auzit de nimeni care sa faca o alta facultate in paralel cu facultatea de medicina.