| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cu media finala 9.30 credeti ca as putea intra la Moisil sau la Cosbuc?
Ma refer la uman (la real se intra cu mai mult). Oricum de la inceput mi-am dorit pe uman.
Ce credeti, ca au mai crescut mediile fata de anul trecut sau au mai scazut? Sau relativ la fel?
Credeti ca cu 9.30 ar fi probabul sa intru la stiinte sociale, mai exact?

3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Eu zic ai intra cu media asta ca e maricica.
Le pui ca prime opțiuni și vezi tu.
Acum nu știu ce sa zic ca depinde foarte mult. Dar nu strica sa încerci.

| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Mediile au scazut drastic in ultimii ani cel putin de cand cu pandemia asta. Intri cu 9.30 unde vrei, stai fara grija. S a intrat in orasul meu la Stiinte Sociale si Filo cu 7 si ceva chiar si cu 6.90 si liceul respectiv e nr 1 in oras si top 10 in judetul meu ( Galati ma refer), deci distreza te vara asta ca ai de ce rolling on the floor

| heyyello a răspuns:

Eu cred că au crescut puțin mediile, dar din ce am căutat pe net e posibil să ai o șansă.