| Gabitzu246 a întrebat:

Salut
Cum e testarea psihologica pentru admiterea la jandarmerie? cum vi s-a parut, e grea?

1 răspuns:
| rijkaard a răspuns:

Asa tip de intrebare ilogica ai pus ca ma intreb daca te-ai gandit mult pana sa o realizezi asta suna pentru toti membrii site. ului? caci ai pus intrebarea la modul general ca si cum toti cei ce iti citesc intrebarea au dat examenul psihologic pentru a admite la academia de jandarmi ma faci sa rad un pic gandeste atent inainte sa formulezi intrebari caci te faci de ras