| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Cunoaste cineva un curs (poate chiar acreditat de ministerul educatiei) prin care se poate obtine o licenta/diploma pe html si css?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://scoalainformala.ro
Vezi pe aici ce gasesti

| anonimg a răspuns:

Trebuie două lucruri să faci:
- cauți pe google "cursuri html", "cursuri CSS";
- contractezi la rând fiecare firmă care se ocupă cu așa ceva, și specifici că vrei să ai diplomă acreditată de stat, de ministerul educației.
Cauți să înregistrezi convorbirile pentru ca în caz că vei primi altceva, să îți poți recupera banii. Caută firme de încredere, cu vechime.