| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,cunoasteti absolventi de Media Digitala care au reusit sa se angajeze in domeniu dupa facultate?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu tu ești ăla de era la drept?

| WithoutName123456789 explică (pentru sierra1):

Da,sunt la drept, sunt doar curios in privinta specializarii pentru ca nu am gasit nimic foarte concret in privinta absolventilor.

| sierra1 a răspuns (pentru WithoutName123456789):

"Da,sunt la drept"

și zici că renunți și te muți la media?

| WithoutName123456789 explică (pentru sierra1):

Nu,eram curios daca profeseaza cineva in domeniu pentru ca am vazut ca e de cativa ani, si parca anul trecut a terminat prima promotie.Recunosc ca m-ar tenta, dar imi place la drept si nu as vrea sa renunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tari mai dezvoltate, da. In Romania e nou si e doar ca experimental, poate cand vor fi destui absolventi, va fi importat ceva din strainatate.

| troleibuz a răspuns:

Profilul e nou. Nu au terminat multi profilul asta pana acum. Deci nu avem de unde sa stim