| fabyy1998 a întrebat:

Cursurile de la AJOFM se platesc, cam ce ar fi mai usor intre mecanic auto si contabil?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Depinde ce aptitudini ai tu, dar daca in liceu ai stat f prost cu matematica si economia uita de contabilitate, oricum peste tot se angajeaza contabili cu experienta si daca e sa faci contabilitate pentru firme e responsabilitate mare si mult de munca, nu e de ajuns sa faci doar un curs, actually ai nevoie de studii superioare.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu fă ce e ușor, fă ce ți-e util și ce-ți place.
Un băiat a zis odată că dacă drumul pe care te afli e prea ușor, atunci mai mult ca sigur nu te afli pe drumul cel bun. (și băiatul a ajuns președinte al sua)