| anonim_4396 a întrebat:

Daca am depus 2 cereri la doua licee la acelasi profil oare are ceva? Una e la un liceu foarte bun as vrea sa intru aici insa e mult mai greu cu diferentele si nu stiu daca le iau. Si liceul mai bun mi-a aprobat deja cererea de transfer pe care am dus-o la vechiul liceu, acum mai pot duce si cererea de la celalalt liceu, la vechiul liceu ca sa imi aprobe?

3 răspunsuri:
| KN0W a răspuns:

Poti sa dai numele liceelor? pentru ca nu se prea intelege.

| denis487 a răspuns (pentru KN0W):

Liceul bun se numeste Vuia, iar cel de nivel mediu se numeste Eliade

| KN0W a răspuns (pentru denis487):

Da, pana incepe anul scolar poti sa iti faci cate cereri vrei, conteaza ca atunci sa fii prezent dar cred ca trebuie sa anulezi celelalte transferuri, cel mai bine intrebi la secretariat ca de aceea exista big grin