| VictorDVC a întrebat:

Daca am făcut un semestru de facultate la ASE la taxa si ma retrag, pot sa ma apuc de alta facultate la buget?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti renunta la ASE cand ai chef, ca-i cu taxa, doar ca trebuie sa-i informezi.
Cat priveste o alta facultate la buget, o poti face, doar daca sustii exmamenul de intrare la facultate in vara si ai note foarte mari, ca sa reusesti sa intrii pe primele locuri, care-s la buget.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca vei fi admis pe vreunul din locurile bugetate, poti!--- statul n-a avut nicio implicare in finantarea studiilor tale la ASE.