| StefanWass a întrebat:

Salut, daca am ramas cu media neincheiata la o materie, pentru ca nu am dat teza, ce se va intampla? Sau cum pot sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Esti declarat 'amanat" pe semestrul II. Vei sustine teza si ti se va incheia scolara inainte de sesiunea de corigente.Incheierea situatiei scolare a elevilor declarati amanati se face la o data hotarata de Consiliul de administratie al scolii la care esti inscris.
Daca nu vei promova disciplina te vei prezenta in sesiunea de corigente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu o poți da anul asta, profesorii pot încheia media anul viitor in primele 3-4 (ceva de genu ) saptamani de scoala

| EneCristian a răspuns:

Te duci si vorbesti frumos cu profesoara si o rogi poate iti da teza daca nu va trebui sa mergi sa o dai in toamna( daca e un profesor foarte afurisit si cretin)