| Kostasalexis a întrebat:

Daca am un test de 100 intrebari cu raspunsurile A,B, C, D cum as trebui sa selectez raspunsurile fara sa citesc intrebarea pentru a obtine un procent cat mai mare de raspunsuri corecte?

Răspuns Câştigător
| MitreaRaduMatei a răspuns:

Pui C-uri cap-coada. O sa ai undeva la 30-35%. Mai mult nu se poate fara sa gandesti intrebarile.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, dupa logica ta!
Pune mana si invata legislatia intai, ca sa-ti vina usor sa faci testele.

| Kostasalexis explică (pentru Violleta2022):

Legislatia? Era doar o intrebare

| johnnny123 a răspuns:

La fel cum poți să alegi numerele câștigătoare la 6 din 49.
Mai pe înțelesul tău, nu poți.

| ACTH a răspuns:

Uneori ma intreb daca doare sa fii prost. Doamne fereste.

| Kostasalexis explică (pentru ACTH):

Pai tu ar trebui sa stii cel mai bine. Daca am pus intrebarea asta ai tras concluzia ca sunt prost? E doar o simpla intrebare nu era necesar sa iti pierzi timpul tastand