| Victor_Andrei_1999_LpTq a întrebat:

Daca in bacul din vara am promovat doar la 2 materii iar acum in toamna nu reusesc sa obtin nota la a 3. a materie ca sa promovez bacul, la sesiunea de anul viitor mi se vor lua in considerare notele obtine anterior la materiile care am promovat?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Se recunosc, dar numai daca vei cere sa-ti fie recunoscute. Mentiunea se face odata cu inscrierea la examen si plata taxei de examen ( sustinerea examenului a treia oara, se plateste!).