| alex7811 a întrebat:

Salut, dacă m-am înscris la o facultate pe un loc la buget îmi pot retrage dosarul la sfârșitul lumii septembrie, înainte de începerea anului universitar? M-am înscris la facultatea asta în caz că nu intru unde vreau în septembrie pe baza de admitere. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate si nu trebuie sa platesti nici o taxa de retragere.

2 răspunsuri:
| alex7811 explică:

De asemenea, dacă am de plătit vreo taxă de retragere?! Multumesc!

| Ioandelasal a răspuns (pentru alex7811):

Nu mi-ai citit atent raspunsul, am fost foarte clar: "nu trebuie sa platesti nici o taxa de retragere."