| Anonimity a întrebat:

Salut.Daca nu am luat bursa pe primul semestru dar eram aproape si sa zicem ca pe al doilea sem imi iese peste 9.50 pot lua bursa sau trebuia neeaaparat sa iau si pe primul semestru?

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Poti sa iei.dar la mine in liceu nu prea se da ..depinde de liceu/scoala

| Anonimity explică (pentru baf):

Pai sunt la ion barbu din pitesti.trebuie sa am media peste 9.50 nu?

| baf a răspuns (pentru Anonimity):

Dap.9 50 pentru a lua bursa.dar depinde de corectitudinea de la niv liceului.ca la mine nici nu dau burse spun ca nu au fonduri