| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,daca pic o restanta si trebuie sa o dau in anul 2, mai am sanse sa trec de la taxa la buget?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Trebuie sa mai ai o sesiune de restante înainte de începere de an ( toamna).
Dacă reușești sa iei restanta și ai notele sa ajungi acolo poți sa faci trecerea.
Acum depinde și de politica facultății de care aparții.

| WithoutName123456789 explică (pentru Crackman):

Am ales sa dau restanta in aceasta sesiune, insa stresul ma doboara, si nu cred ca o sa reusesc sa o trec.

| ionelairimescu a răspuns:

Eu am avut o restanta si totusi am fost la buget. Daca ai note bune la celelalte materii a sanse sa fi la buget.Bafta!