| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-a aplicat legea asta ca nu mai este nevoie de mediile anilor de liceu, doar de bacalaureat. Daca vreau sa intru in facultatea de filozofie, ce examene/probe se da acolo? Dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al facultatii la care vrei sa mergi, la Admiterea 2012 si afli. Numai bine!

| Zenithf a răspuns:

Cum a zis si domnul Ioandelasal, cel mai bine ar fi sa te uiti pe site-ul facultatii, sau sa dai un telefon la secretariatul acelei facultati.
Din cate stiu eu, la filozofie se intra doar cu media de bac, dar nu bag mana in foc.