| ParradiSs a întrebat:

Salut, dati-mi si mie niste replici tari ca la Mo si Foca, chiar si din ei, care vi s-au parut cele mai tarihappy

Răspuns Câştigător
| Ionute2018 a răspuns:

Sa iti iau carnea in..., sa iti bag mortu in casa, sa il iei pe gogu la tavaleala rolling on the floor Daca iti place da funda

| ParradiSs explică (pentru Ionute2018):

Imi plac, dar putine, mai astept raspunsurilaughing)

9 răspunsuri:
| NameInUse a răspuns:

*-Deci?
-Fara deci!*
-asta e clasic, nu e cine-stie-ce, doar singura memoratalaughing Ceva specific lor, iti dai seama ca-i vorba despre ei numai cand o auzilaughing

| MedionTcO a răspuns:

Bulanoaso,mi-a murit... Pot sa o ingrop in parte posterioară a corpului tau(stiti voi pe romaneste cum) laughing)

| RaduXZ9 a răspuns:

Mo se duce langa o fata mai grasa si ii zice:
-Buna, tu esti genul de fata mai retrasa, nu?
-Daa.
-Atunci retrage-te in dulap ca ocupi toata canapeaua!

| MarianLucian2018 a răspuns:

Fraere eu am pus mie în alcoleMIE
DRUJMAN DUSMAN
Foca is a son of a bi. utifăl woman beautiful.
Funda happy?

| Marebarosan28 a răspuns:

Pisica lovita plus 2000 de puncte
Biciclist lovit 4000de puncte
haide rinocerbu