| DorianGheorghe07 a întrebat:

Salut, din pacate in prima etapa nu am fost repartizat la liceu si am intrat in etapa a 2 a si am intrat la un liceu cu profil de turism si alimentatie. Ce as vrea sa stiu unde si ce face la practica?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

După ce trece covidu', vorbim de practică, până atunci, pauză

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turismul nu cred ca-l face la magazine cum e metro, acolo face comertul.
Cand am fost eu la liceu tehnic, noi nu aveam profilurile economice, noi faceam practica in atelierul liceului. Deci nu este tehnic, si daca se numeste liceu, poate ca nu este SAM. Dar turism nu stiu daca e profil de liceu.

| randomgui a răspuns:

In orasul meu la metro.