| Liviu321 a întrebat:

E cineva aici care a terminat sau inca e student la facultatea Artifex din Bucuresti? Cum vi s-a parut, ce parere aveti despre aceasta facultate?

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Aia e universitate, nu facultate. Nu-ti vor fi recunoscute studiile, o sa poti sa te angajezi la market, magazine de bricolaj, la carat cu carca, etc. E valabil pentru orice facultate perticulara. In special universitati ca Artifex, Ecolegica, si alte denumiri d-astea din desene animate.