| Arthurik a întrebat:

E posibil transferul de la Universitatea de stat din Moldova la o universitate din Romania, profil drept? Am pasaport romanesc. Pentru.raspuns sigur - F.U.N.D.A.

Răspuns Câştigător
| Necromatulzero a răspuns:

Bineinteles frate moldovean esti binevenit in ROMANIA dar pe langa pasaport iti va mai trebui si documentele cum ca te ai transferat de la universitatea din tara ta.

3 răspunsuri:
| Necromatulzero a răspuns:

Bineinteles frate moldovean esti bine venit in Romania dar pe langa pasaport iti va mai trebui si buletinul ca sa fie siguri ca esti din Rep.Moldova si doumentele cum ca te ai transferat de la universitatea din tara ta.PS: s ar putea sa beneficiezi de un loc special pentru persoanele din Rep.Moldova.

| Arthurik explică (pentru Necromatulzero):

Esti sigur de acest raspuns? O sa mai astept o 2 zile si daca nu vin mesaje mai concrete iti dau funa, frate roman happy

| Necromatulzero a răspuns (pentru Arthurik):

Daca doresti mai multe informatii poti intreba la ambasada Romaniei din Rep.Moldova.