| I99 a întrebat:

Este prea târziu sa ma apuc de pregătire pentru medicina! Sunt a 12-a la mate-info. Aștept răspunsuri. Multumesc!

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu este prea tarziu daca esti pasionat de asta si chiar iti doresti cu adevarat. Dar va fi o pregatire intensa, no break laughing crezi ca esti pregatit?

| Denision a răspuns:

Niciodată nu este prea târziu.

| I99 explică:

Nici pentru București? Toți cei care dau la medicina îmi spun că este mult prea târziu, ca trebuia să mă apuc dintr-a 11-a și m-au descurajat.

| alina2k18 a răspuns (pentru I99):

Pt Bucuresti la Davila sau la Titu maiorescu?

| I99 explică (pentru alina2k18):

Davila

| alina2k18 a răspuns (pentru I99):

Pai apuca te, ai 6luni, daca esti istet si ambitios ai sanse mari... fireste sa nu fi chiar praf. ca daca esti ca mine care nu am inteles niciodata chimia, matematica si fizica nu ai cum sa dai la medicina...
Iti doresc mult succes!

| Cherly28 a răspuns:

Nu nu este prea târziu dacă eşti ambiţios şi îţi doreşti cu adevărat să dai la medicină nu va fi aşa greu cu învăţatul.