| Nechifor_Denis_2002 a întrebat:

Salut,EU am intrat la orele online de 2 ori si eu nu mai vreau sa particip la ore, raman repetent sau corigent la materia respective?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa iti faci datoria altfel ai de furca cu parintii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu au voie sa lase elevi repetenti sau corigenti anul asta.
Deci nu, nu vei ramane corigent la nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ai participa? Toti trebuie sa inteleaga ca orele online de acum înlocuiesc orele de la scoala, daca si la scoala aveai mai multe absente decat note, nu ai decat sa faci asa si la orele online.Pur si simplu stai cu microfonul inchis si asculți, mai deschidel din cand in cand sa vada ca mai esti laughing
Nu ramane nimeni semestrul asta! Fie corigent, fie repetent!

| ItIsAlright a răspuns:

De ce nu mai vrei sa participi? Tine-te de scoala si materii.
Da, nu iti incheie media probabil.

| Ssebmh a răspuns:

Cu toti trecem.