| anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu la vara fac meditatii la ro si mate, mi-e c-am putin frica.Voi care ati fost la meditatii unde va dus si va fost frica la inceput dar cand ati fost prima oara va m-ai fost si cum este. sad

2 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

Meditatiile le poti face acasa la tine sau la domiciliul profesorului. Depinde de profesor daca este sau nu foarte rabdator, dar nu are de ce sa iti fie frica, efectiv incerci sa acumulezi mai multe informatii si atat.

| Constantin_Ududec_1998 a răspuns:

Chiar ai nevoie de meditatii, copile!,, c-am",, va m-ai fost si cum este "... Te bate rau lb. romanawinking... Succes