| Alex77777777777777777777u a întrebat:

Salut.
Eu sunt la profil de economie, dacă as vrea sa ma mut pe științe ale naturii din ce dau diferențe?

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

Dai diferente la mate, biologie, chimie si fizica. Vei avea mult de invatat. Sunt la stiinte ale naturii si stiu bine ce zic. Stiu bine cat de aprofundat se studiaza la bio, chimie si fizica. De exemplu, la bio, aveam de invatat pentru un test vreo cinci pagini A4 in doua zile. Eu iti sugerez sa te gandesti bine daca vrei s-o faci si sa ni ramai corigent.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si i ti e greu sa mergi la scoală sa i intrebi pe profesori? Ei stiu.

| Smolbean a răspuns:

Probabil bio, chimie, mate

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Daca se lingusesc parintii pe langa profesori, nu trebuie sa dai diferente (cunosc cazuri).