| Xeanle77 a întrebat:

Imi poate spune cineva cand se fac inscrierile pentru Bac? Pe internet scrie ceva de 3-10 iunie dar si de 25-31 mai, de unde si nedumerirea asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calendarul oficial Bacalaureat 2020: Înscrierile încep miercuri, 3 iunie, echivalarea competenţelor, pe 11. Probele scrise, între 22 şi 25 iunie, afişarea rezultatelor pe 30 iunie

https://bit.ly/2TATtOY

2 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poti sa iti intrebi profesorii, te vor anunta ei

| Xeanle77 explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Eu am dat bacul acum un an si numai am numarul dirigintei.Am incercat sa sun la secretariat si nu raspunde nimeni, de asta intreb pe aici cand se da ca pana la urma toti se inscriu in aceeasi perioada...