| Jiakda a întrebat:

In ce facultate as putea intra doar cu media 7 in bac (Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
La orice facultate cu examen de admitere.
Poți să verifici listele de anul trecut să vezi cu ce medii s-a intrat anul trecut. Nu ai de unde să știi, dar cel mai probabil dacă anul trecut ai fi intrat la o anumită facultate, ai aproape același șanse și anul ăsta.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cu media de la bac poti intra la UB la Geografie, fara examen de admitere. Orice facultate pus pe site metoda de admitere.