| FlowInCuvinte a întrebat:

Salut, in urma cu 3 ani trebuia sa dau bac'ul. Din motive personale nu am putut ajunge. Detin doar diploma de 12 clase. As vrea sa ma duc sa dau acum, ce documente am nevoie sa ma inscriu? Eventual vreau si un site unde as putea lua toata materia cap-coada.
Profil Mate-Info.

Răspuns Câştigător
| Amnaaa a răspuns:

Intră pe www.edu.ro și găsești toate informațiile

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Na, ca ai mai ratat un an, Bacul s-a sustinut cu 3 luni in urma!
Dar il prinzi pe cel din 2018, daca esti hotarat sa-l sustii.

| En3Rgi a răspuns:

De ce vrei tocmai dupa 3 ani sa dai iar? Crezi ca mai are rost? Oricum e clar ca ai uitat toata materia si ca sa invet iar ti-ar lua o gramada de timp, nu vad rostul.