| ZbarMario a întrebat:

Salut,la ce se dau tezele și bacul profil arte? Dau funda!
Este mai greu acest profil in comparație cu filologia?

8 răspunsuri:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Ia cauta si tu "bac profil vocational".

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Site-ul asta nu degeaba e pentru intrebari si raspunsuri. Daca nu esti in stare sa dai un raspuns poti sa iti vezi de treaba

| ZbarMario explică (pentru BeaTMaN696):

Daca nu da cineva un răspuns corect la întrebare până mâine seară, ție îți dau funda, bravo

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru ZbarMario):

O astept rolling on the floor)

| BeaTMaN696 a răspuns:

Hei! Eu am fost la arhitectura la liceu. Tezele sunt din romana, mate si engleza. Bac-ul este din romana, istorie cele obligatorii, iar la alegere sunt geografia, psihologia, logica, etc ca la restul.

| ZbarMario explică (pentru BeaTMaN696):

Aa ai dat și răspuns, nu văzusem laughing

| ZbarMario explică (pentru BeaTMaN696):

Eu mai auzisem că tezele sunt din romana,engleza, istoria teatrului și în funcție de clasa :logica, psihologie, economie, filozofie...dar mai auzisem ceva de competențe și atestat

| BeaTMaN696 a răspuns (pentru ZbarMario):

Eu cel putin nu am auzit ca se da teza din istoria profilului. Cum ar fi eu fiind la arhitectura am facut istoria artei si nu am dat teza din materia aia. Acum la teatru habar nu am, dar tot nu cred ca se da din materiile speciale ale profilului.