| Maripapaia a întrebat:

La ce se refera "predare TV"?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Predarea TV este lectia inregistrata video de un profesor, unde se pot arata experiente, desene, grafice, filmari din natura etc.
Inregistrarea odata facuta, acesta se poate transmite si viziona prin TV, pe monitoare sau cu proiectoare, ori de cate ori este nevoie.
In era internetului, chiar si Youtube (dar si multe alte site-uri) sunt pline de asemenea lectii inregistrate, explicate clar si pe intelesul elevilor.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să fie lecții derulate la tv?

Răspuns utilizator avertizat