| anaconda26 a întrebat:

La sfarsitul lui iunie am depus 3 cereri la licee, de transfer, si mi-a spus ca sunt sanse sa intru sau sa nu intru iar la sfarsitul lui august voi afla.
Ati trecut prin asa ceva? Ca imi este ca nu voi intra si...

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Repartizarea pe licee nu s-a facut la inceputul lui iulie? Nu iti inteleg situatia, o poti explica mai clar?

| anaconda26 explică (pentru Yurisa):

Eu am depus cereri de transfer, de la un liceu la altul. Am terminat clasa a 9 a

| Yurisa a răspuns (pentru anaconda26):

Ah am inteles, eu zic sa nu iti faci griji, pana la sfarsitul lui august-septembrie, vei afla. Daca nu esti sigur, poti intreba la secretariat