| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut,la test la mate nu am facut nimic si am luat 1 nu am copiat are voie sa treaca 1?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ar fi voie ti-ar putea pune si 0. Adica nu mi se pare normal sa-ti puna 1 cand tu n-ai scris nimic! Pentru 1 ar trebui sa scrii ceva. Faptul ca doar ti-ai scris numele nu are nimic de a face cu lucrarea in sine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai notele nu sunt de la 1 la 10?

| Frank51 a răspuns:

Nu prea este uman să înceapă de la 1, doar profii disperați cu viața fac din astea, normal la test începi de la 3 sau 4, doar profii exigenți încep de la 1, dar de legal este legal.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| siriusblack98 a răspuns:

Are voie să îți pună orice notă de la 1 la 10. Ghinion man.

| Werrich a răspuns:

Bineinteles ca are voie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă nu ai scris nimic nimic, are voie. sad

| Anuket a răspuns:

Dacă nu ai scris chiar nimic, da, poate să pună 1.

| Dekle a răspuns:

Sigur îți dă un 2 sau 3

| emilllyya a răspuns:

Normal ca da

| SportBoy a răspuns:

Daca aceasta este nota pe care ai luat-o, bineinteles ca o poate trece.