| Konata a întrebat:

Salut, Lugoj este sat, oras, judet?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Oras, bineinteles.

12 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Oras, apartine de judetul Timis.

| Konata explică:

Multumesc pentru raspuns tuturor! happy Va doresc o zi buna.

| iEmonel a răspuns:

Cica e oras, da' la cat de sarac si distrus e l-as pune langa adunaturile de cocioabe ale tiganilor.laughing

| Sunnyツ a răspuns (pentru iEmonel):

Mai distrus ca tine, sigur nu e.

| Stefan89 a răspuns:

Oras in judetul Timis

| Ancutss30 a răspuns:

Oras in judetul Timishappy

| PosteXD a răspuns:

Lol frate cata cultura aveti unii frate nici nu ma astpept sa stiti care e capitala papuei noua guinele laughing laughing lugoj e oras LOLZ

| ADI86 a răspuns:

Lugoj este municipiu

| PosteXD a răspuns (pentru ADI86):

Lugoj municipiu laughing)laughinglaughinglaughing)laughinglaughing))))))))) timisoara e municipiu bai

| ADI86 a răspuns (pentru PosteXD):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Lugoj - ca sa nu mai razi asa ca un om fara minte, bai :)) Mai ales daca esti din judetul Timis, ar trebui sa stii mai bine ca mine. Dar probabil esti un timisorean frustrat care crede ca in afara orasului sau e doar codru.

| Sunnyツ a răspuns (pentru PosteXD):

Timisoara e resedinta de judet, copil retard. Lugoj e municipiu, nu oras. Dar la ce sa ma astept de la un " vai si amar " ca tine... fain la oras, apa calda, televiziune.

| Sebi_Rapp_1998 a răspuns:

Pentru tine, Continent happy