| Ciurdariu1990 a întrebat:

Mă numesc Carina, sunt în clasa a 6-a la școala Gimnazială Regina Maria din Arad și am 12 ani.
Eu învăț foarte bine bine, am doar medii de 9 și 10!
Problema este că clasa mea se desființează, iar eu vreau să mă mut din clasa a 7-a la Liceul Teologic Baptist Alexa Popovici.
Știu, pentru a ajunge la acel liceu imi trebuie o notă destul de mare la testul de admitere pe care il voi da!
Eu sunt foarte emotivă de când mă stiu! De aceea, am destule emotii și vreau să imi răspundeți la câteva intrebari!
Vă rog să nu scrieti comentarii fără sens! Eu iau acest subiect in serios!

Acestea sunt intrebarile:
1. Eu nu sunt de religie baptistă, o să fiu acceptată la acel liceu?
2. La religie, eu voi face o oră diferită?
3. Cum sunt profesorii, sunt severi?
4. Din ce materii dau testul de admitere? O să fie greu? Dacă puteți, imi dati vă rog frumos un link cu un model de test?

Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Eu nu sunt din Arad, dar stiu ca cel mai bun colegiu de acolo este "Moise Nicoara". Tu esti foarte buna la invatatura. Acest liceu nu te-ar interesa? Despre admiterea la Liceul teologic uite ce scrie aici:
https://www.admitereliceu.ro/......ovici-arad