| EneCatalin a întrebat:

Ma numesc Catalin si sunt student la business in Uk.
As vrea sa stiu daca diploma pe care o voi obtine aici va fi buna in Romania?
Ma refer daca voi putea sa am un loc de munca bun si daca va fi recunoscuta in Romania?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu diplomele obtinute in multe tari, printre care si UK, sunt recunoscute in Romania.
Ca vei gasi sau nu un loc de munca bun este alta discutie, depinde de cererea si oferta din piata, de cat de bun vei fi si daca ai cunostinte care sa te ajute sau putin noroc.

1 răspuns: