| KKKafff a întrebat:

Salut. Ma pot transfera in clasa a 9 a de la profil real la uman in semestrul 2 la acelasi liceu?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, transferul cu schimbarea profilului se poate face doar in vacanta de vara.

| sierra1 a răspuns:

Doar in mod excepțional, ce motive pe măsură ai?

| KKKafff explică (pentru sierra1):

Mi se pare prea dificil profilul

| sierra1 a răspuns (pentru KKKafff):

După a 9 a, dar să ai MEDIE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa nu te transferi, esti clasa a 9-a si cel mai probabil te referi la matematica, insa ai tot timpul pana in a 12-a sa lucrezi si sa o intelegi deoarece pe profilul real ai mult mai multe oportunitati pentru facultate.