| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Mai exista in ziua de astazi lagare de exterminare? Cine se duce in acele lagare de exterminare? Cum este viata intr-un lagar de exterminare? Dati-mi exemeple va rog frumos cu lagare de exterminare functionale in prezent! Va rog frumos raspunsuri serioase! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Cu siguranță că încă mai există. Un exemplu ar fi lagărele Xinjiang din China unde sunt "reabilitați" uyghurii. Și posibil ca în China să existe multe altele despre care lumea să nu știe nimic.

M-ai spart cu întrebarea "Cum este viata intr-un lagar de exterminare?

Viața într-un lagăr de exterminare este o tortură continuă în așteptarea morții. Tu cum crezi că ar putea fi "viața" într-un lagăr de exterminare?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibi sa exsiste prin coreea de nord, poate si prin Rusia, cine stie.

| sierra1 a răspuns:

~Dati-mi exemeple va rog frumos cu lagare de exterminare functionale in prezent! ~

NIMENI n-o să le numească așa chiar dacă ele există

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

Gaza într-o oarecare masura. Poti găsi multe info pe net.

| helpforyou a răspuns:

Ce exista astazi, sunt diferite de lagarele de exterminare din timpul Holocaustului.
Atat de rea incat nimeni nu vrea sa fie acolo.

| gigite a răspuns:

Ce gandesti tu, sunt catastrofe voite sau naturale.