| 4Cooled a întrebat:

Maine am o simulare la matematica si nu stiu cu ce sa incep sa invat mai important ca sa fac primul subiect la perfectie. Puteti sa imi dati sugestii?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta cu ce incepi, ca pana la urma ajungi si la lectia aia, cu orice, doar ca trebuie sa acoepri toata materia invatat pana acum.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca totusi sa elimini telefonul si orice apart electronic din camera unde inveti, ca sa nu te deranjeze nimeni, macar cateva ore, sa te poti focusa pe lectii.