| eueueueueue a întrebat:

Maine am prima sesiune si as vrea sa stiu daca avem voie cu calculatoare din acelea micute

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa ai un calculator pe masa, care sa te ajute la calculele complicate, nu inseamna ca gata, copiezi. N-avem de unde sa stim daca o sa te lase sau nu. Ramane la latitudinea profesorului.

| Zaygon a răspuns:

Depinde de profesor si de materie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serios, asta e copiat direct, ori e examen pe bune, ori copiem toti?
Nu, normal ca nu vei avea voie, decat 1-2 pix-uri, creion/rigla ce ai nevoie pentru a face desene si etc si 3-4 coli de scris, atat! Este examen frate, nu bataie de joc.

| Tabia a răspuns:

Nu ai nevoie. Iti trebuie doar o foaie de maculator