| Yoe a întrebat:

Salut, maine incepe saptamana altfel, se pun absente? Ce se intampla daca nu venim?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Se pun absente pe un carnetel/foaie si vor fi trecute in catalog dupa terminarea saptamanii altfel. Dar depinde si de ce diriginte ai, ca daca ai super de treaba sau nepasator poate nu va pune absente.

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nimic, la minie nu se intamplă nimic. Nu pune nimeni absențe.

| LisaMaria a răspuns:

Eu din cate stiu nu se pun absente. Cel putin la mine nu. Dar du-te si tu macar maine si vezi ce si cum iar dupa daca vezi ca nu se pun stai linistit acasawinking