| Talentos a întrebat:

Media finală de admitere mi-a iesit 8.55 pentru liceu.
Aș dori sa ma duc pe mate-info.
Eu sunt din Bucuresti, sector 5, zona Rahova.
Aș dori o listă de cam 15 licee pe care sa le trec care sa corespundă cerințelor mele, sa fie potrivite pentru media mea si sa fie relativ aproape de casă.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Lista ti-o poti intocmii si singur, cautandu-ti liceele din Bucuresti pe google. Desi, in sectorul 5 nu sunt 15 licee, poate 1 sau 2, dar in nci un caz 15.
Cat priveste media 8.55, este foarte mica si ma indoiesc ca vei fii acceptat la un liceu de mate info. Dar tu cauta, cine stie, poate esti norocos.