| qVlad12 a întrebat:

Salut. Nu am mai făcut meditații pana acum, azi este prima data. La meditație trebuie sa ma duc cu ghiozdanul la mine? Sau pur și simplu cu un caiet?

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Un ghiozdan cu un pix si caiet in el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum doresti. Poti merge si doar cu un caiet in mana si un pix, insa, ca sa fie mai frumos, le poti pune in ghiozdan, sa nu te plimbi cu ele prin oras in mana.
Poate profa iti va da si o culegere de exercitii. Este mai util sa mergi cu ghiozdanul, ca la scoala si in el sa ai caietele si ce ti mai trabuie.
Dar poti merge si cu ele in mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caiet si un pix, fara ghiozdan.

| TheStrategist a răspuns:

Poți să-ți iei un ghiozdan mic.

| InRezevor a răspuns:

Daca poți doar cu un caiet și un pix (după prima ședință 2 fiindcă fiindcă va fi și cel de teme). Daca nu cu ghiozdan. Asta depinde de tine

| IiWq a răspuns:

Ar trebui sa mergi macar cu un ghiozdanel mic. Depinde daca sunt meditatii in colectiv sau particular✅