| Necunoscutu92 a întrebat:

Salut, nu îmi iese media la bio si m-am apucat de învățat ca marți ne asculta si întrebarea mea poate sa încheie media cu doar 2 note? Avem 2 ore pe săptămână.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu-ți "iese media" facem pariu că profa îți mai do o notă indiferent că vrei sau nu?

| AC4S4 a răspuns:

Teoretic, nu se poate. De cele mai multe ori profesorii in aceste cazuri dau o nota elevului care nu ii influenteaza media.
De exemplu: Ai notele 7 si 9, profesorul iti mai da un 8.

| CosminAka123 a răspuns:

Se poate si cu doua note..depinde de prof

| IonelPacifistu a răspuns:

Din cate stiu eu, daca sunt 2 ore pe saptamana ai nevoie de 3 note.