| alex90001 a întrebat:

Salut,nu ma pot hotari la ce facultate sa merg:AC-CTI Iasi sau Bucuresti

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic in Bucuresti ca ai mai multe sanse pe viitor, insa si Iasul e in plina dezvoltare in domeniu asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Al 1234-lea putzoblegau de pe TPU care se oftica ca este corectata cand raspunde aiurea. Nimic deosebit, nimic nou

| Stefanismyname a răspuns:

Daca ai bani mergi la Bucuresti, daca nu te duci la Iasi

| suntserios a răspuns (pentru Stefanismyname):

Ce treaba au banii cu facultatea la Bucuresti si cu cea la Iasi. Ai impresia ca in Bucuresti studiaza doar bogatii?

| Stefanismyname a răspuns (pentru suntserios):

Nu,clar,nu,dar totusi trebuie sa ai bani sa iti platesti chirie, facultate, mancare etc...Acum depinde si din ce judet esti!

| suntserios a răspuns (pentru Stefanismyname):

Si in Iasi mancarea si chiria crezi ca sunt gratis?

| Stefanismyname a răspuns (pentru suntserios):

Sper ca nu mi ai luat-o in nume de rau...succes la facultate

| suntserios a răspuns (pentru Stefanismyname):

In primul rand nu eu dau la facultate... citeste cui raspunzi.

In al doilea rand ce sa iau in nume de rau? un raspuns fara sens?

| alex90001 explică (pentru Stefanismyname):

Sunt din Neamt si am multe rude la Iasi

| alex90001 explică:

Am rude in Iasi