| sebion92 a întrebat:

Salut,
O prietena vrea sa dea doctoratul la UMF Bucuresti, ea terminand UMF Craiova in 2015. Ce trebuie sa faca pentru a se inscrie si gaseasca un conducator de doctorat la UMF Bucuresti?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să se înscrie la doctorat. Poate oriunde în lume.

| Bizon95 a răspuns:

Sa sune la secretariat-ul UMF Bucuresti?

| Raducons a răspuns:

Trebuie sa se incrie la programul de doctorat si apoi isi alege un profesor din cei care sunt.Detalii se obtin de la secretariat.De preferat ar fi sa sustina la Craiova, dar se poate si la B si e intr adevar mai bine cotat.