| Anonimramantoataviata a întrebat:

Salut,Oare voi avea timp in 2 saptamani sa imi inchei mediile la toate materiile, avand in vedere ca eu nu prea am note?

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

Daca iti bati capul si te rogi de profesori sau vine mama ta sa "discute frumos" cu profesorii, da.
Dar la prima varianta cam trebuie sa inveti laughing poate te pune sa dai niste teste, sa te asculte sau sa iesi la tabla... poate sa te puna sa faci referate sau un portofoliu..mnah.